SON DAKİKA

Aslıhan Güner ‘Kuralım yok inancım var’

Bu haber 13 Eylül 2017 - 5:54 'de eklendi

“Öpüşme ve sevişme” kurallarıyla gündeme gelen Aslıhan Güner, “Açıklamam yanlış anlaşıldı. İnanır ve seversem her rolü oynayabilirim” diyerek geri adım attı.

Duygusal ve samimi eski bir İstanbul mahalle hikâyesinin farklı bir dille beyazperdeye aktarıldığı ‘Ver Kaç’ filminin Hilton Istanbul Bosphours Otel’deki basın toplantısında oyuncular, gazetecilerle buluştu. Başrollerini Kenan Ece ve Aslıhan Güner’in paylaştığı, yönetmen koltuğunda ise Orçun Benli’nin oturduğu projede, Yeşilçam oyuncuları ve genç nesil oyuncular bir araya geldi. 15 Eylül’de izleyiciyle buluşacak olan filmde ayrıca, Bülent Çolak, Ruhi Sarı, Fırat Tanış ve Yılmaz Gruda da rol aldı.

Gündeme geldiği gibi öpüşmeme ve soyunmama şeklinde kurallarının olmadığını söyleyen Güner, “Açıklamam yanlış anlaşıldı. Öyle bir kuralım yok, sadece inancım var. İnanmadığım, beni mutlu etmeyecek projede yer almak istemem. Eğer karaktere inanır ve seversem her rolü oynayabilirim” diyerek geri adım attı.

Senaryoyu ilk okuduğunda kendisini bir rolde oturtamadığını söyleyen Ece ise, “Daha sonra fikrim değişti ve çok severek oynadım, iyi ki de yer almışım. Aslıhan’la çok iyi bir çifti oynadık. Diğer oyuncularla da kaynaşınca ortaya çok güzel bir proje çıktı” şeklinde konuştu.  Milliyet