Keyf Gazetesi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Gizli pazarlık yok

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay,

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Gizli pazarlık yok
471
04 Şubat 2019 - 11:57

Oktay, Kahramankazan Belediyesi önünde halka hitabına, Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek başladı.

Kahramankazan’ın, 15 Temmuz’da bir tarih yazdığını, vatan, bayrak ve  millet için 9 şehit verdiğini anımsatan Oktay, tüm şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere şifa diledi.

Ülkesini, milletini, geleceğini zerre kadar tehditte gören, sağına,  soluna, arkasına, önüne bakmadan “ben buradayım” diyerek canını feda eden bir  ilçenin insanlarıyla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Oktay,  “Şehitler ölmez. Gerek sınırları içinde gerek sınırları dışında kendisine yan  bakacak biri varsa değil dokuz, değil dokuz bin, 90 bin şehidini vermeye hazır  bir Türkiye var. Kahramankazan da bunun sadece örneklerinden biri.” diye konuştu.

Oktay, kendisini Kahramankazan’ın bir hemşehrisi olarak gördüğünü,  ilçenin sorunlarıyla yakından ilgilenmeye çalıştığını söyledi.

“Birlik ve beraberliğin temsilini görüyoruz”

Kahramankazan’da, 31 Mart seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın adayının  seçime gireceğini anımsatan Oktay, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Cumhur İttifakı’nda birlik ve beraberliğim temsilini görüyoruz.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet  Bahçeli’nin 15 Temmuz ile perçinlenen, ondan sonra da hiçbir çıkar ilişkisine  dayanmadan Türkiye’nin şaha kalmasını sağlayacak bir birlikteliğini görüyoruz.  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin getirilmesi için birlikte yol yürüyen, genel  seçimlerde birlikte yol yürüyen, şimdi de şehirlerin  geliştirilmesi,  güzelleştirilmesi, sizin hayat kalitenizin artırılması için yol yürüyen iki  başkanın, iki liderin birlikteliğini, Türkiye’nin birlikteliğini görüyoruz.  Cumhur İttifakı’nda gizli pazarlık yok. PKK, DEAŞ ve FETÖ dahil her türlü terör  örgütüne karşı içeride ve dışarıda dimdik duran bir birlik ruhu var.”

Oktay, ayrıca Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk’ün üç  dönemdir en güzel şekilde ilçeye hizmet ettiğini belirtti.

Hizmeti “bayrak yarışı” diye nitelendiren Oktay, hizmet sırasının AK  Parti Kahramankazan Belediye Başkanı Adayı Serhat Oğuz’da olduğuna değindi.

Kahramankazan için yarım milyar lira tutarında yatırımın devam  ettiğini dile getiren Oktay, “Bu yatırımların içinde Kahramankazan’ı Esenboğa’ya  bağlayacak yatırımlardan tutun da yeşil alan, konut, eğitim ve sağlık yatırımları  var. Bunlar hız kesmeden Kahramankazanlının hayatını kolaylaştıracak şekilde  devam edecek. Büyükşehirde de aynı şey olacak. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mehmet Özhaseki ile bugüne kadar  AK Parti iktidarlarında verilen hizmetler aynen devam edecek.” değerlendirmesinde  bulundu.

Fuat Oktay, kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı Kahramankazanlılara  teşekkür etti.

keyfgazetesi.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır

hack forumalfa shellrecovery shell
cami halısıcami halısıcami kapısıCami SüpürgesiCami HalısıCami Halısıçiğköfte

Evden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatmng Evden Eve NakliyatEvden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatofis taşımaevden eve nakliyatyurtiçi evden eve nakliyatiçel evden eve nakliyat

hack forumalfa shellrecovery shell
cami halısıcami halısıcami kapısıCami SüpürgesiCami HalısıCami Halısıçiğköfte

Evden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatmng Evden Eve NakliyatEvden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatofis taşımaevden eve nakliyatyurtiçi evden eve nakliyatiçel evden eve nakliyat