DİYARBAKIR'DA MOR VE ÖTESİNDEN "ÖTESİ" OLMAYAN PERFORMANS
Şehrin en eğlenceli festivali Cityfest, Diyarbakır’da tüm hızıyla devam ediyor.
Diyarbakır Açıkhava Sahnesinde düzenlenen etkinliğin üçüncü gününde Kum, Aylin Aslım, Mor ve Ötesi sahne aldı.
Tüm hızıyla devam eden festivalde eğlencenin üçüncü günün açılışını Kum, yaptı. Türkiye Rock müziğinin güçlü seslerinden Aylin Aslım hem güzelliğiyle hemde sahne performansıyla harikalar yaratırken,şarkılarını konser alanını hınca hınç dolduran sevenleriyle hep bir ağızdan söyledikten sonra programını alkışlar eşitliğinde Mor ve Ötesi grubuna bıraktı.
Yaklaşık 6.500 kişinin heyecanla beklediği üçüncü günün son performansı Mor ve Ötesi grubu , seyircisiyle bütünleşen şarkılarla Diyarbakır'lı sevenlerine müzik ziyafeti sundu.Uzun bir süreden sonra Diyarbakır'da sahne aldığını ileten başarılı grup , en sevilen şarkılarını sevenleriyle hep bir ağızdan söyleyerek harika bir festival havası oluşturdu."Bir Derdim Var" şarkısına hayranlarının da katılımıyla birlikte harika bir atmosfer oluşturdu.
Benzer Haberler
Anıl “Kralı Gelsin” dedi
Alptuğrul Karadeli yeni şarkıları ile yoğun ilgi görüyor
Devir’den yeni tekli Yargı
MissCruise güzelleri finale hazır
SELİN VE CANOZAN ‘SENİ GÖRDÜĞÜM AN’DA BULUŞTU
Şarkı sözleri viral oldu
Ünlü Modacının Mutlu Günü
Michaela Astro Acun beni bul dedi