Gazeteciler Dilek Bozkurt ve Müge Yücetürk’e UİKAD’tan ödül
Uluslararası İş Kadınları Derneği, Büyükçekmece Albatros Mastika Restoran'da 1'inci Yıl Kutlama ve Ödül Gecesi düzenlendi
UİKAD Başkanı Arzu Yılmaz'ın ev sahipliğini yaptığı gecede sanatçılar; Samet Ustaoğlu, Şahin Özlem, Fransua Garo, By Cenk ve Çılgın Metin sahne aldı. İlke Duyan'ın sunuculuğunu yaptığı gecede AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, Dekav Kanser Vakfı Başkanı Prof. Dr. Gürkan Öztürk, World Türk Televizyon Yönetim Kurulu Başkanı Adem Erdağı, Yardımcısı Mehmet Erdağı, İGD Başkanı Mehmet Mert, Serap Örnek Dikiş, Dilek Bozkurt, Müge Yücetürk, Erkan Sönmez, Erdal Bağcı, Ferhan Aral, Gökhan Yağmur, Mehmet Remzi Tanış, Çılgın Metin ve Fransua Garo da ödüle layık görüldü.
DOSTLARIMIZLA OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ
Gecede konuşan UİKAD Başkanı Arzu Yılmaz, “Bugün dostlarımızla sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok güzel bir gecedeyiz. Bugün burada ödül alan bütün arkadaşlarımız hayata değer katan insanlar. Her birine verdikleri emekler için ne denli teşekkür etsek az gelir” ifadelerini kullandı.
GAZETECİLER DİLEK BOZKURT VE MÜGE YÜCETÜRK’E ÖDÜL
Bunehaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Dilek Bozkurt ve Bunehaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Müge Yücetürk'e ödül verildi.
Gecede ödül alan Bunehaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Müge Yücetürk; Bağımsız Özgür Medya Kuruluşu olan Bunehaber Gazetesi 'nin gücünü özgürlüğünden aldığını ve objektif doğru bilgilerle okuyucuya ulaştıklarını ifade ederek ödüle layık gören Uikad'a ve emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.
Haber: Serkan CANDAŞ
Benzer Haberler
Anıl “Kralı Gelsin” dedi
Alptuğrul Karadeli yeni şarkıları ile yoğun ilgi görüyor
Devir’den yeni tekli Yargı
MissCruise güzelleri finale hazır
SELİN VE CANOZAN ‘SENİ GÖRDÜĞÜM AN’DA BULUŞTU
Şarkı sözleri viral oldu
Ünlü Modacının Mutlu Günü
Michaela Astro Acun beni bul dedi