İstanbul Türk Musikisi Sevenleri iftarda buluştu
Türkiye'nin en köklü korolarından biri olan İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği iftar yemeğinde buluştu. İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği Başkanı Nilüfer Fenerci Yargıcı, iftar yemeğine katılım gösteren herkese tek tek teşekkür etti.
İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği iftar yemeği düzenledi. İftar yemeği öncesi bir konuşma yapan İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği Başkanı Nilüfer Fenerci Yargıcı, katılım gösteren tüm üyelerine tek tek teşekkür etti. Yargıcı " Üyelerimiz ve dostlarımızla bu mübarek Ramazan ayında bir araya gelmek istedik. Hem iftarımızı yapalım istedik hemde Türk musikisini icra edelim istedik" dedi. İftar yemeğine İstanbul Türk Musikisi Sevenler Derneği Başkanı Nilüfer Fenerci Yargıcı dışında, Başkan Yardımcı Birol Kaya,Sema Atıl, Avrupa Müzik Topluluğu Onursal Başkanı Selda Özer,iş kadınları Fatoş Karagözlü, Mürşide Okumuş, Devlet Opera Sanatçısı Nilgün Serimoglu'da yer aldı. İftar yemeği sonrası koro şefi Mustafa Ertürk için doğum günü pastası kesildi.
Haber: Barış DURAK
Benzer Haberler
Anıl “Kralı Gelsin” dedi
Alptuğrul Karadeli yeni şarkıları ile yoğun ilgi görüyor
Devir’den yeni tekli Yargı
MissCruise güzelleri finale hazır
SELİN VE CANOZAN ‘SENİ GÖRDÜĞÜM AN’DA BULUŞTU
Şarkı sözleri viral oldu
Ünlü Modacının Mutlu Günü
Michaela Astro Acun beni bul dedi