KAYNARPINAR'DAN MÜJDE VAR
Mono Elektrik

Şahin EKİN (Özel Haber) - 2019 Yılında geçirdiği trafik kazası sonucu tüm organlarının hareket etme kabiliyetini kaybeden KAYNARPINAR üç buçuk yıldır çeşitli hastanelerde gördüğü tedavinin karşılığını aldı.
Son olarak İstanbul Fizik Tedavi ve rehabilitasyon Hastanesi'nde tedavi gören Usta gazeteci sonunda desteksiz yürümeye başladı.

NELER OLMUŞTU...

Görev sonrası Ankaradan istanbul'a dönerken otobanda maslak kavşağında alkollü bir bayan sürücünün acemi araç kullanımı sonucu kaza geçiren ve Acıbadem Hastanesi'nde tekrar hayata döndürülen Mehmet KAYNARPINAR uzun yıllar verdiği mücadele ve azminin mükafatını almış oldu.

ANKARA TIP HAYAT VERDİ...

Önce Prof.Dr. Haydar GÖK ve Prof.Dr. Şehim KUTLUAY Gözetiminde Ankara Tıp Fakültesi'nde uzun süre başarılılı bir tedavi süreci geçiren Usta gazeteci ardından İstanbul Çam Sakura Hastanesi'nde tedavi gördü.

DOÇ. DR. BUĞDAYCI AYAĞA KALDIRDI...

KAYNARPINAR son olarak İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Burada Doç.Dr. Nazlı Derya Buğdaycı gözetimi ve önderliğinde başarılı bir fizik tedavi süreci geçiren usta gazeteci üç buçuk yılın ardından desteksiz yürümeyi başardı.

ROBOTİK TEDAVİLER DESTEKLEDİ...

Doç. Dr. Derya Buğdaycı'nın fizik tedavi programlarını aynen uygulayan Kaynarpınar yine doktorunun programı dahilinde Robotik tedavi uzmanları Dr.Fuat ÇAĞLAYAN ve Mürsel YILDIZ kontrolünde el, kol ve ayak hareketleri için teknolojik fizik tedavi araçları olan robotik tedaviler gördü.

ZORBEY UMUT DOLU...

Halen İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde tedavi gören üstadımız ile tedavi süreci ve sonuçlarını konuştuk.
Umut dolu konuşan
Üstatdan bir de müjde aldık.
*
Geçirdiği kaza sonucu yaşadığı üç buçuk yılın acı, hüzün, hasret dolu seneler olduğunu belirten Medya Dünyasının Zorbeyi Kaynarpınar yaşadığı son yılların çok zor yıllar olduğunu söyledi.

ÖLMEK İSTEDİM...

KAYNARPINAR, "Kazadan sonra hiç bir yerim oynamıyordu. Kendime Zorbey buraya kadarmış dedim. Hayat ile tüm bağlarım kopardım. Ölümü bekler hale geldim.
Gözümün önüne önce evlatlarım geldi. Sonra kendimle konuştum. öldürmeyen ALLAH öldürmüyor Rabbim sana yaşaman için bir can daha verdi hadi KAYNARPINAR pes etmenin zamanı değil. Kalk hayat devam ediyor dedim ve mücadele etmeye başladım.

ANKARA TIP FAKÜLTESİ'NE TEŞEKKÜR...

Bu mücadelemde bende emeği büyük olan Ankara Tıp Fakültesi 'nden Prof. Dr. Haydar GÖK ve Prof. Dr. Şehim KUTLUAY'a minnettarım" dedi.

DOÇ. DR. BUĞDAYCI ÇOK ÖZEL BİR DOKTOR...

Gerçek tedaviyi İstanbul Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'nde gördüğünü açıklayan usta gazeteci, "Gerçek teşekkürü ise hastaları arasında hiç bir ayırım yapmayan tek tek ilgilenen Doç. Dr. Derya Buğdaycı hakediyor.

Hastaneye yattığımı kimseye söylemedim. Hastanede kimse beni tanımıyordu. Derya Hocam yattıgım günden itibaren beni yürütecegine inandı. Hastanenin tüm imkanlarını sundular. RABBİM'E şükürler olsun bugün desteksiz yürümeye başladım.
Bunda İstanbul Fizik Tedavi ve rehabilitasyon Hastanesi ile Derya Hocamın hakkı, emeği cok büyük yürekten tesekkür ediyorum" diye konuştu.

GAZETECİLİĞE DEVAM...

KAYNARPINAR Tedavilerin tamamlanınca ne yapmayı düşünüyorsun sorusuna,
Mesleğimi ve okurlarımı özledim okurlarım beni bekliyor kaldığım yerden devam" diyerek mesleğe döneceğinin müjdesini verdi.

(Doç. Dr. Nazlı Derya Buğdaycı)

(Dr. Fuat Çağlayan ve Mürsel Yıldız ile ayak robotu (robotik tedavi ) çalışırken)

(Doç. Dr. Nazlı Derya Buğdaycı ve Dr. Fuat Çağlayan ile el ve kol robotu fizik çalışması yaparken)

(Fizyoterapist Caner Güler ile FİZİK çalışmaları yaparken)

(Fizyoterapist Caner Güler nezaretinde desteksiz yürürken)

(Robotik tedavi uzmanları Dr. Fuat Çağlayan ve Mürsel Yıldız ile kol robotu çalışırken)

(Doç. Dr. Nazlı Derya Buğdaycı ile el robotu çalışırken)

endeep yatay

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Endeep Kare Mono Elektrik

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 GS  Galatasaray 36 28 4 88
2 FB  Fenerbahçe 36 25 6 80
3 BJK  Beşiktaş 36 23 4 78
4 ADS  Adana Demir. 36 20 7 69
5 İBFK  M.Başakşehir 36 18 10 62
6 TS  Trabzonspor 36 17 13 57
7 KON  Konyaspor 36 12 9 51
8 FKGK  Karagümrük 36 13 11 51
9 KYS  Kayserispor 36 15 16 47
10 KSM  Kasımpaşa 36 12 17 43
11 MKE  Ankaragücü 36 12 18 42
12 İST  İstanbulspor 36 12 19 41
13 ANT  Antalyaspor 36 11 17 41
14 SVS  Sivasspor 36 11 17 41
15 ALNY  Alanyaspor 36 11 17 41
16 GRS  Giresunspor 36 10 16 40
17 ÜMR  Ümraniyespor 36 7 20 30
18 GFK  Gaziantep FK 36 6 23 25
19 HTY  Hatayspor 36 6 25 23
20
21

Reklam

NETİDİ

Yazarlarımız

E-Bülten Aboneliği