Keyf Gazetesi

Ivana Sert: Erdoğan dünyanın en iyi lideri

Ivana Sert: Erdoğan dünyanın en iyi lideri
489
17 Şubat 2018 - 12:13

”Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok başarılı buluyorum, seviyorum.” diyen Ivana Sert, ”Emine Hanım’ı da ayrıca severim. Erdoğan bence dünyanın en iyi lideri.” ifadelerini kullandı.

Vizyona giren ‘Antep Fıstığı’ filmi ile oyunculuğa da adım atan Sert: “Çok sevdim bu işi. Hatta bir filmde daha oynadım, ‘Yapışık Kardeşler’. O da Nisan’da vizyona girecek. Oyunculuğa devam etmek istiyorum” diyor.

16 yıldır Türkiye’ de yaşayan ve kendisini artık Türkiyeli olarak gördüğünü ve çok sevildiğini ve bunun karşılığını en iyi şekilde vermeye çalıştığını ifade ediyor ve “Anadolu’da hangi kapıyı çalsam açılır. O sevgiyi kazandım” diye de ekliyor.

Bu karşılıklı sevgi ve samimiyeti nasıl sağladığını ise şu sözlerle tanımlıyor güzel tasarımcı: “Olduğum gibiyim. Egom yok. Herkesin başarısı beni mutlu eder. Bu bizim sektörde az olan bir şey. Kimse kimsenin başarısıyla mutlu olmuyor. Ben başarılı ve güzel kadını severim. Kıskançlığım yoktur.” Güzelliğin hayatta bireye kolaylık sağladığını ancak bunun sürdürülebilirliğinin olması için zekayla birlikte olması gerektiğini vurguluyor.

İşte İvana Sert’in açıklamaları…

Hollywood’da başlayan ‘tacizi ifşa’ hareketine nasıl bakıyorsunuz? Siz tacize uğradınız mı? 

-Valla ben yaşamadım şükür ama yaşasam asla susmazdım. O kişi şu an yaşamazdı. Fiziksel şiddeti hele hiç saymıyorum. Tepkim çok ağır olur.

Sizce tacizin sınırı nerede başlıyor? Durup dururken, “Ne hoşsun” denmesi tacize girer mi? 

-Yoo! Güzel olduğumu düşünüyorsa söylesin eyvallah! Niye rahatsız olaYaklaşık 3 yıldır iş adamı Can Çelebi ile birliktesiniz.

Evlenecek misiniz? 

-Gayet güzel, mutluyuz ama tekrar imza atmam. Bir kere evlendim. Yeter. Oğlum Ateş 11 yaşında. İşlerim yoğun. İkinci bir çocuk da yapamayacağım için evlilik taraftarı değilim.yım? Ama iş fiziksel harekete gelirse başka. Ona izin vermem.

Can Bey evlenme teklif etti mi peki? 

-Yok. Etmedi.

İlişkide kıskanç mısınız? Kıskançlıkla kafa yormaya ne gerek var? 

-İlk zamanlar kıskanıyorsun, sonra bırakıyorsun. Çünkü alışıyorsun. Kendine güveniyorsun. Tanıdıkça ona da güvenmeye başlıyorsun. Öyle telefon karıştırmak falan hele… Hiç yapmam. Çünkü ne göreceğim belli değil. Hahah!

Hiç aldatıldınız mı? 

-Evliyken defalarca aldatıldım. Affettim sonra.

Bugün de affeder misiniz? 

-Asla. Artık hayatta affetmem. Evlilikte çocuk varsa her türlü fedakarlığı yapıyorsun. Şu an neden katlanayım ki!

Kuran okuduğunuzu duydum… 

-Okuyorum. Çünkü ben Müslümanlığın tüm dinleri kapsadığını biliyorum. Beni rahatlatıyor.

Bir ara Müslüman olacağınız konuşuldu, doğru mu?

-Biraz hassas bir konu, insanlar yanlış anlayıp çok tepki verebiliyor. Zaten kötü bir insansan hangi dine mensup olursan ol ne önemi var? İyi insan olacaksın. Temiz kalple Allah’tan isteyeceksin. O zaten verir o zaman istediğin her şeyi.

Hiçbir konuda baskı yok mu sizce? 

-Hayır, hiç. Bu insanlar daha ne istiyor anlamıyorum ben. O kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz ki. Her türlü imkanımız var. Ben çok memnunum. Sonsuza kadar Türk’üm. Türkiye’yi böyle kabul ettim, böyle seviyorum. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı da çok başarılı buluyorum, seviyorum. Emine Hanım’ı da ayrıca severim. Erdoğan bence dünyanın en iyi lideri!

Haberler.com 

 

keyfgazetesi.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır

hack forumalfa shellrecovery shell
cami halısıcami halısıcami kapısıCami SüpürgesiCami HalısıCami Halısıçiğköfte

Evden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatmng Evden Eve NakliyatEvden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatofis taşımaevden eve nakliyatyurtiçi evden eve nakliyatiçel evden eve nakliyat

hack forumalfa shellrecovery shell
cami halısıcami halısıcami kapısıCami SüpürgesiCami HalısıCami Halısıçiğköfte

Evden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatmng Evden Eve NakliyatEvden Eve NakliyatEvden Eve Nakliyatofis taşımaevden eve nakliyatyurtiçi evden eve nakliyatiçel evden eve nakliyat